משה אהרוני

לעמוד הפייסבוק של משהמשה אהרוני
סרף "התפתחות רוחנית" בהנחיית משה, ב"אקרופוליס החדשה" בירושלים, 11.12.17. 
2 משתתפים חדשים, משתתפת שהגיעה במיוחד מכפר סבא, חברים מאקרופוליס, חברים מבוקסרפינג.
מסע מוצלח אינו מסתיים לעולם, הזמן נשאר חקוק בתוכנו, הנוף עובר דרכנו ולא אנו בתוכו. כל מה שקורה הוא חלק מהמסע הזה, מסע ההתפתחות הרוחנית אינו מסתיים לעולם.
פרח השקדיה, בגשם, בקור, אפילו בשלג, לא שוכח את תכליתו, ובשוך הסערה יניב פרי.
מי אני? לחפש, לחפש, ולמצוא. עד ש ה"אני" יהיה "הנני", "הנני" עם נוכחות ברורה מול החיים, ( כמו במקורות)
מה בחיים ראוי למאמץ ומה לא? אפשר לשאול את ניטשה או לחשוב על כך.
לזהות את האפרורי החמקמק המעכיר את עדשת החיים (פחד,חשש, היסוסים, רגשות שליליים עיכובים וכד'), לנקות העדשה, לנקות לחוויה מלאה, נקיה ושלמה יותר.
ואחרי כל אלה דבורה הטילה סוג של פצצה לחלל האוויר כששאלה: מה זה בכלל "רוח"?
ובהפסקה אכלנו מרק מהביל ומחמם ת'נשמה עם מיני ירקות ואורז.

תודה לאקרופוליס החדשה על האירוח ולכל המשתתפים, מוזמנים להרחיב על הטקסט שלכם , על החוויה וכד'. חנוכה שמח.

סיכום סרף "התפתחות רוחנית" באקרופוליס החדשה- 11.12.20172 משתתפים חדשים, משתתפת שהגיעה במיוחד מכפר סבא, חברים מאקרופוליס, חברים מבוקסרפינג.מסע מוצלח אינו מסתיים לעולם, הזמן נשאר חקוק בתוכנו, הנוף עובר דרכנו ולא אנו בתוכו. כל מה שקורה הוא חלק מהמסע הזה, מסע ההתפתחות הרוחנית אינו מסתיים לעולם.פרח השקדיה, בגשם, בקור, אפילו בשלג, לא שוכח את תכליתו, ובשוך הסערה יניב פרי.מי אני? לחפש, לחפש, ולמצוא. עד ש ה"אני" יהיה "הנני", "הנני" עם נוכחות ברורה מול החיים, ( כמו במקורות) מה בחיים ראוי למאמץ ומה לא? אפשר לשאול את ניטשה או לחשוב על כך.לזהות את האפרורי החמקמק המעכיר את עדשת החיים (פחד,חשש, היסוסים, רגשות שליליים עיכובים וכד'), לנקות העדשה, לנקות לחוויה מלאה, נקיה ושלמה יותר.ואחרי כל אלה דבורה הטילה סוג של פצצה לחלל האוויר כששאלה: מה זה בכלל "רוח"?ובהפסקה אכלנו מרק מהביל ומחמם ת'נשמה עם מיני ירקות ואורז. תודה לאקרופוליס החדשה על האירוח ולכל המשתתפים, מוזמנים להרחיב על הטקסט שלכם , על החוויה וכד'. חנוכה שמח.

‎Posted by Moshe Aharoni on‎ יום שלישי 12 דצמבר 2017