נורית קצירי

נורית קצירי
סרף "תקווה" בהנחיית רז, בבית נורית קצירי, בשער הגולן, 31.10.2019.

סיכום סרף אוקטובר, הראשון בקבוצת בוקסרפינג עמק הירדן.
8 קבוצניקים משער הגולן ומנחה מנוסה מחיפה, התקבצו בבית משפחת קצירי בקבוץ, לסרף בנושא: תקווה. אז מה היה שם? המון תקווה שהגיעה גם עם ייאוש. געגועים למה שהיה, אמונה שיהיה טוב יותר. כל טקסט היה מעניין, נוגע. " ראיתי ציפור רבת יופי, הציפור ראתה אותי…" שירו הנוגה של נתן זך שנקרא אחרי שירה המיוחד של עידית ברק וגם השיר של מיכאל ועקנין : "תמיד יש עוד תקווה" ושיר של משרר יאזידי כואב במיוחד על געגוגיו לכפר שנחרב "הלוואי, הלוואי, הלוואי" וקטע מספרה של תמי ארד "על חוט השערה" וסיפור עצוב על ילד רעב שכל בוקר מחכה לו סלסלת הפתעה עם אר. בוקר, ודו שיח בין יעקב חזן וחברו על מה שחלמנו ומה שהשתנה, ועוד ועוד.
היה טעים – אגוזים, ירקות ופירות, מג'דרה,עוגה, יין ובירה ותה צמחים. בעיקר היה מעניין ,מסקרן ,מרגש ואחר, כמו כל דבר שעושים לראשונה. תודה לרז ספקטור המייסד שהנחה וקרא, תודה לחוה ב.,לילית וגדעון ב., אביב לשם, יעל קרני, נעמה להב ,נורית רוגל. ולי, אדמינית הקבוצה, החווה סרף מסוג זה לראשונה בחייה היה ערב מרתק.
ומה הסימן שזה הצליח? כל המשתתפים בקשו להגיע לסרף הבא. כמובן שזה לא מתאפשר, אבל במהלך החודשיים הקרובים כולם ישתתפו שוב. הסרף הבא ב-19/11 בנושא : נדידה, כבר מלא. והפעם יגיעו גם אנשים ממרכז הארץ, מהגולן ,מהאזור וכמה מהקבוץ. כן ירבו